POVESTEA NOASTRĂ

       Povestea scuccesului nostru este construită pe gradul de satisfacție a cliențiilor noștri. Pentru fiecare client, oferim soluții personalizate de finanțare bazate pe nevoile și specificațiile clientului.

Ne place să dezvoltăm atât proiecte frumoase, cât și parteneriate de succes. A intra într-o colaborare înseamnă a fi disponibil să înveți și să te dezvolți constant. Credem în faptul că parteneriatele eficiente și adaptabilitatea la condițiile de piață, duc mai departe companiile si le ajuta sa se dezvolte. 

Încrederea se construiește în fiecare zi. De aceea, pentru noi EXCELENȚA nu este un act singular, ci un obicei, menit să aduca atât partenerilor cât și clienților finali servicii de cea mai bună calitate și rezultatele dorite. "                                                                                                                                                       - Alexandru Apetrii, Managing Partner


NOI TE AJUTĂM SĂ ÎȚI FINANȚEZI VISUL 

FACEȚI CUNOȘTINȚĂ CU ECHIPA

Office@GFSLoans.ro


Alexandru Apetrii

Managing Partner

Tel: 0766.643.984

E-mail: Alexandru.Apetrii@GFSLoans.ro


Florina Bolea

Coordonator departament credite

Tel: 0764.434.778

E-mail: Florina.Bolea@GFSLoans.ro


Adela Gavrilă

Coordonator departament credite

Tel: 0784.280.048

E-mail: Adela.Gavrila@GFSLoans.ro


Alin Negoiță

Coordonator departament credite

Tel: 0760.567.504

E-mail: Alin.Negoita@GFSLoans.ro



Roxana Ungureanu

Consultant Financiar 

Tel: 0788.178.203

E-mail: Roxana.Ungureanu@GFSLoans.ro


Maria Craiciu

Consultant Financiar

Tel: 0799.393.002

E-mail: Maria.Craiciu@GFSLoans.ro


Marius Popa

Consultant Financiar

Tel: 0785.398.408

E-mail: Marius.Popa@GFSLoans.ro